Letní sleva -20 % na všechny produkty. Nakup si!

NEJLEPŠÍ PROMĚNA ZA 3 MĚSÍCE

Máme za sebou 1. měsíc našeho projektu "Nejlepší proměna za 3 měsíce", a tak bychom Vám z něj chtěli dát krátký report.

Do samotné soutěže bylo vybráno 5 finalistů. Právě v těchto dnech absolvují Soňa, Kristýna, Petra, Marek a Peter svoji 3 měsíční životní proměnu. Mají za sebou 1 měsíc pod profesionálním vedením certifikovaných poradců / trenérů. První výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Inspirujte se i Vy reálnými příběhy ze života našich soutěžících, kteří se s námi úspěšně snaží zredukovat svou hmotnost a změnit svůj životní styl. Jejich příběhy si můžete přečíst níže. Každému jednotlivci jsme položili také otázku, jak se jim s trenéry spolupracuje, jak těžké je pro ně dodržovat jídelníček a na závěr, jaký ze sebe mají pocit.

 

5 finalistů

Soňa Šajtárová

Maminka 3 leté dcerky a 2 letého synka, která miluje běh. Sonička je trošku stydlivá, ale to nemění nic na tom, že chce změnit svůj životní styl, zamakat na sobě a udělat radost sobě i své rodině.
• Váha: 85,6 kg
• Věk: 32 roků

Soňo, jaký je Tvůj pocit ze spolupráce s Matějem? Co říkáš na jídelníček a nastavené tréninky?

Ze začátku byl pro mě trénink těžký, bolel mne snad každý sval na těle, ale teď to zvládám úplně dobře. Trenér mi řekl, jak mam správně cvičit a je strašně hodný, milý a pokaždé když mu napíšu, tak mě jeho zprava dokáže tak pozitivně nakopnout do dalšího cvičení, takže pro mě suprovní trenér :). Jídelníček se mi líbí, i když jsem ho moc nedodržovala, protože sama doma s dvěma rozdováděnýma dětma se moc stihnout nedá.. Jsem ráda, ze mě nechají cvičit i když i to je někdy nad moje síly. Vaše produkty jsou báječné, od té doby co užívám vitaminy, tak se mi rozjasnila pleť, zhoustly mi vlasy a posílily se mi i nehty. A ten spalovač, tak to je pecka nakopávač, jsem po něm jak torpédo :). Cítím se lépe po všech stránkách, jsem ohebnější, silnější a mám více energie. Sice jsem na váze moc neshodila, ale cítím to v pase v ramenou. A oblékla jsem svoji oblíbenou sukni, sice to není žádná hitparáda, ale oblékla jsem ji a to mi udělalo nesmírnou radost. Máme před sebou ještě dva měsíce a já udělám všechno pro to, abych byla co nejlepší. Teď už to bude lehčí, přestěhovali jsme se a partner s námi bude každý den a já budu mít více času na sebe a na moje milované běhání :).


Peter Krajčovič

Peter se už delší dobu věnuje aktivnímu cvičení a bojovým sportům, bohužel ho též ovlivnila korona, kdy po dobu 13 měsíců nepracoval a ani nebyl nijak sportovně aktivní. Peter se opět rozhodl začít cvičit, najít motivaci a něco, co ho nakopne. Peter taktéž slíbil své přítelkyni, že do konce tohoto roku zhubne z váhy 106 kg na 95 kg.
• Váha: 106 kg
• Věk: 27 roků

Petere, jaký je Tvůj pocit ze spolupráce s Míšou? Co říkáš na jídelníček a nastavené tréninky?

Tak prvý mesiac podľa mňa dopadol veľmi dobre. Rýchlo som si zvykol na nový jedálniček a na 95% som ho dokázal dodržať. Rýchlo sa to zobrazilo na váhe a celkovo aj na vzhľade. Jedálniček bol vždy mojou slabinou, kedže som ho nedokázal dlhodobejšie dodržiavať. Tréningy taktiež sú dobre postavené. Donedávna som cvičil dva krát do týždňa každú partiu, ale teraz som chcel vyskúšať zmenu na jeden krát týždenne. Miška mi pripravila takýto plán a zatiaľ mi vyhovuje. Po tréningu cítim lepšie precvičenie každej partie. S Miškou som veľmi spokojný. Prvých 6kg bolo ľahké schudnúť, no nemyslím si, že ďalších 5kg mi bude robiť problém.


Marek Vlach

Marek pracuje jako kuchař a jeho váha před 3 roky byla 115 kg. Nebyl sám se sebou spokojený a chtěl změnit svůj životní styl, tak na sobě začal makat. Cvičení se stalo jeho neoddělitelnou součástí a vášní a v průběhu 3 let se mu podařilo zhubnout 30 kg.
• Váha: 85 kg
• Věk: 26 roků

Marku, jaký je Tvůj pocit ze spolupráce se Zdeňkem? Co říkáš na jídelníček a nastavené tréninky?

Ze začátku jsem si myslel, že mi to jídlo nebude stačit, ale dalo se na to rychle zvyknout. Občas mívám chutě, ale to se pak v hlavě zase rychle přepne, protože bych chtěl vyhrát nejlepší proměnu. Tudíž musím být důsledný, protože když člověk něco chce, není to zadarmo a já věřím, že to zvládnu. Když jsou vidět výsledky je i motivace. Teď mi váha trošku stagnuje, tak budeme muset se Zdenkem trošku pozměnit jidelák, ale není to vůbec na škodu, protože tuk jde dolů a svaly nahoru, takže nějaký číslo na váze není prioritou. Je hezký sledovat podle fotek, jak se to tělo formuje. Takže já jsem spokojenej. Co se týče tréninku tak super. Každý trénink se cítím silněji. Sám se těším, co to udělá za další dva měsíce.


Kristýna Kaňoková

Kristýna má za sebou velmi těžké období, které nás chytilo za srdce. Je to silná žena, které se dokázala znovu postavit na nohy a jít si za svým snem. Bohužel korona a fitness centra, která byla zavřená, jí to trošku překazila. Kristýna se nenechala odradit a koupila si domů trenažér a pokračuje ve své cestě změnit svůj životní styl.
• Váha: 98 kg
• Věk: 26 roků

Kristýno, jaký je Tvůj pocit ze spolupráce? Co říkáš na jídelníček a nastavené tréninky? Na začátku jsme měli trochu zdržení, ale chceme chytnout rozjetý vlak a jdeme do toho naplno s novou trenérkou Evou.

Moje účast v soutěži zatím nebyla podle mých představ. S první trenérkou jsem si sice velice sblížila jako s člověkem, ale trvalo dlouho, než jsem dostala jídelníček. Navíc jsem uváděla, že nemám ráda sladké a můj jídelníček byl založený na tom sladkém. Tréninkový plán jsem neobdržela vůbec, takže jsem se pokoušela cvičit dle svých možností, takže výsledky mám téměř nulové. Nyní mám novou trenérku a ta je neskutečně rychlá. Během cca 24 hodin mi vypracovala jídelníček i tréninkový plán. Takže začínám vlastně teprve nyní. Jsem zvědavá a moc se těším na spolupráci.


Petra Porubská

Maminka 3,5 letého synka, která by chtěla s partnerem v budoucnosti ještě jedno miminko. Petra bohužel trpí nadváhou, co je zároveň jeden z ovlivňujících faktorů, proto se rozhodla začít cvičit a změnit svůj životní styl. Zamilovala si běh, jógu, cardio a HIIT.
• Váha: 87 kg
• Věk: 35

Petro, jaký je Tvůj pocit ze spolupráce s Vojtou? Co říkáš na jídelníček a nastavené tréninky?

Příležitost, kterou jsem od vás dostala je skvělá a ještě jednou za ni děkuji. Díky Vojtovi jsem si ujasnila priority v jídle, přestala vařit z různých polotovarů a směsí a živím se kvalitními, čerstvými potravinami. Vyváženost sestaveného jídelníčku mě zbavila přejídání a hlavně chuti na sladké. Naučila mě pravidelnosti v jídle i zodpovědnosti ke svému tělu. Necítím se být nafouklá, těžká ani hladová. Je to skvělý pocit. Tréninkový plám nemám pevně daný, ale řekli jsme si s Vojtou co a jak, poslal mi nějaké cvičení a mně vyhovuje ta volnost, že si můžu každý den zacvičit to, na co mám náladu a energii. Kdykoliv se na Vojtu obrátím, ochotně mi věnuje svůj čas, sám se zajímá o to, jak se mám, jak mi to jde a zda od něj něco nepotřebuji. Pomohl mi i s přepracováním jídelníčku, když jsem byla kvůli zdraví dočasně nucena omezit pohyb na minimum. Péči mám přímo ukázkovou. Mé okolí si začíná všímat pozitivních změn na mém těle a já sama se cítím skvěle.

 

Naše tělo je stvořené pro pohyb a je všeobecně známo, že hubnutí je podmíněné správnými stravovacími návyky a fyzickou aktivitou. Na úpravu váhy jen samotný pohyb nestačí, základem úspěchu jsou správné stravovací návyky. Pokud se chceš dozvědět více, neváhej sledovat náš blog. Za měsíc Vám ukážeme, jak pokračuje proměna našich soutěžících a samotní trenéři ohodnotí prozatímní výsledky a spolupráci se svými klienty.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.