Náš příběh

Proč svěřit důvěru právě Chevron Nutrition?


vyroba

Chevron Nutrition je tu pro lidi, kteří chtějí být o krok blíž k vítězství. Vítězství nad sebou samým. Nezáleží na tom, jaký je Váš cíl. Získat svalovou hmotu, zlepšit fyzickou kondici, zhubnout a zvýšit si své sebevědomí? Na cestě za těmito výsledky Vám můžeme pomoci, díky naší řadě sportovních doplňků stravy. S vymazleným složením a lahodnými příchutěmi to půjde jedna radost.

  • Všechny produkty značky Chevron Nutrition jsou vyráběny s citem pro detail a kvalitu v České republice.
  • Dbáme na maximálně vyladěné složení, chuť a efektivitu produktů.
  • Všechny produkty jsou navrhovány nutričními specialisty, a to ve spolupráci s profesionálními sportovci.
  • Díky tomuto spojení vzniká vyladěné složení suplementů, které ocení sportovní nadšenci nejen v České republice.

Jak vlastně Chevron Nutrition vznikl?


Celé to vzniklo mezi partou lidí, která chce nabídnout sportovním nadšencům profesionální doplňky stravy, které zaručeně budou chutnat a pomáhat s dosažením jejich cílů.
V týmu, který za touto myšlenkou stojí, jsou aktivní sportovci ale nadšenci do výrobních technologií. Jelikož se pohybujeme v komunitě sportovců, ve které jsou potravinové doplňky stravy denní chleba, rozhodli jsme se investovat svou pozornost právě do suplementů.


Namísto dlouhého přemýšlení a bádání, jak to celé uchopit a pojmout, jsme se pustili rovnou do práce. Zrekonstruovali výrobní prostory, nakoupili stroje a začali oslovovat dodavatele surovin z celé Evropy. Než se nám podařilo všechno vyladit a dostat se k bodu naší naprosté spokojenosti, uběhla dlouhá doba. První receptura spatřila světlo světa již v roce 2017, ale teprve na začátku roku 2020 jsme představili své produkty veřejnosti. Tři roky usilovné práce, která směřovala k jedinému cíli, a to připravit nabité doplňky stravy pro sportovce, kteří chtějí něco víc. A jestli tato tvrdá práce za to stála? Určitě ano, přeci jenom se o tom můžete přesvědčit i Vy.


Souzníte s námi a rádi byste spolupracovali? 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.