Letní sleva -20 % na všechny produkty. Nakup si!

Letní postava vs. karanténa a cvičení z domova

Letní postava vs. karanténa a cvičení z domova

Léto se pomalu ale jistě blíží. Venku se začíná oteplovat a jak už to bývá, brzy tu bude se sezóna, kdy většina z nás bude mít možnost veřejně ukázat to, na čem celý rok pracovala. Jaro již od pradávna pro nás může znamenat “dolazování formy”. Všichni si v duchu, s příchodem teplejších dnů, začneme uvědomovat, že je léto téměř za rohem a my máme poslední šanci se tento rok dostat do formy. 

domácí cvičení

Pro někoho to může být poměrně náročné období. Spousta z nás si uvědomí, že během roku do cvičení a držení správné stravy nedal tolik, kolik by bylo potřeba a teď už se to bude těžce dohánět. Tyto myšlenky zpravidla přicházejí s příchodem prvních teplých dnů, dnů jako jsou právě teď. 

Důležité je si říct, že ještě není pozdě! Ještě nějaký ten čas do léta a do těch nejteplejších dnů zbývá. 

Samozřejmě, že pro někoho, kdo “zanedbal” přípravu během celého roku, to bude mít těžší pro jiného, kdo poctivě cvičil a dodržoval stravu celý rok. Kort teď v aktuální situaci, kdy jsou posilovny a fitness centra zavřené. Při takové kombinaci se může zdát, že dosáhnout do léta skvělé postavy je téměř nemožné, ale opak je pravdou. 

Existuje spousta možností, jak si připravit efektivní domácí trénink, který Vám s redukcí tuku pomůže. V momentální situaci je internet plný tipů a rad, jak efektivně cvičit z domova. My jsme si pro Vás také připravili článek zaměřený na domácí cvičení. Přečtěte si Jak zhubnout cvičením s vlastní vahou, doma, nebo zkuste nasbírat inspiraci na internetu. 

Cvičení doma, není úplně jednoduché, ale jelikož nemáme jinou možnost, musíme si poradit s tím, co máme a získat tak výhodu nad těmi, kteří nic nedělají a čekají na otevření fitness center. 

V tomto případě bude také strava a pevná vůle důležitější než kdy předtím. Jelikož většina z nás tráví celé dny doma, není tajemstvím, že chuť po něčem sladkém, nebo něčem co nemá s fitness životem co dočinění bude větší. 

Doporučujeme si přesně rozvrhnout stravovací plán. Je důležité, abyste již při konzumaci jídla věděli, jaké jídlo a za jak dlouho si dáte. Vyvarujete se tím situaci, kdy budete mít hlad, nebudete vědět co si dát a například místo kuřecího plátku s bramborem si objednáte pizzu. 

Na co byste také určitě neměli zapomenout, je dostatek vlákniny a vitamínů. S dostatkem Vitaminů Vám pomůže náš multivitamin MineralVit EXTRA, který obsahuje 11 účinných látek s 100 % doporučeným denním příjmem. Tento multivitamin máme nyní ve výhodném balíčku se spalovačem DESTRUCTIVE FAT BURNER, který pro Vás bude ideálním pomocníkem do této situace. Balíček najdete ZDE.

Pokud by vás zajímalo, jak nejlépe získávat dostatek vlákniny a k čemu vám konkrétně pomůže, můžete si přečíst náš článek Vláknina jako důležitá součást zdravého jídelníčku.

Věříme, že se vám i přes aktuální situaci podaří dosáhnout vašich cílů a jsme tu pro to, abychom vám s tím pomohli.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.