Letní sleva -20 % na všechny produkty. Nakup si!

3 MĚSÍČNÍ PROMĚNA MÁ SVÉHO VÍTĚZE

Očekávané finále a výsledky jsou konečně tu a my Vám s radostí chceme ukázat výsledné proměny našich účastníků soutěže “O nejlepší proměnu”. Blahopřejeme všem, kteří se do 12-ti týdenní soutěže o proměnu zapojili a makali na sobě, ze všech svých sil. Bylo úžasné vidět, co lidé dokáží za pouhé 3 měsíce – všichni si zaslouží obrovský obdiv a mají náš potlesk.

Toto je 5 soutěžících naší soutěže o proměnu a Vy si můžete prohlédnout průběh jejich cesty. Vítěz však může být jen jeden, co myslíte, vybrala naše porota správně? 


 

Soňa & trenér Matěj

 

 

Trenér Matěj
Soňa se přihlásila do soutěže, protože nabrala hodně přebytečných kil po dvou porodech s nebyla se sebou spokojená, chtěla se zase cítit dobře po fyzické tak psychické stránce. Líbit se hlavně sama sobě. Po vyplnění dotazníku jsem jí sestavil jídelní a tréninkový plán na doma. Do posilovny bohužel kvůli hlídání děti chodit nemohla, ale nebyl to pro nás žádný problém. Nastavil jsem ji vhodný trénink ze základního vybavení jako byly jednoruční činky, expandéry a podložka na cvičení, které si dodatečně dokoupila. Natočila mi videa jednotlivých cviků s já jí po telefonu opravil a řekl, na co si dát pozor a co zlepšit.


Jídelníček na míru, který jsem jí sestavil pro ni byla velká novinka, vše si vážit a zapisovat, začátek nebyl jednoduchý. Šli jsme na to pozvolna a postupně byli striktnější. Po par týdnech vše již držela na 100%. Také jsem jí zvolil vhodné doplňky stravy Chevron Nutriton, které jí pomohou k lepším výsledkům a zdravému tělu.


Během 3 měsíční spolupráce bylo jedno malé zaškobrtnutí a to kvůli jejímu stěhování, kdy týden neřešila stravu na 100% a necvičila. Ale nijak nás to neposunulo nazpět. Hned potom začala zase makat ještě víc a Soňa sama říkala, že je neskutečné rada ze se do soutěže přihlásila a bude jistě makat dále i po skončení soutěže. Když se dívala na porovnávající fotky aktuální formy a na začátku soutěže, tak nevěřila vlastním očím, jaký posun udělala. Děkuje mi i vám za důvěru a podporu. I kdybychom soutěž nevyhráli, tak to jistě mělo smysl, Soňa udělala velký pokrok a nezměnilo ji to pouze postavu, ale i myšlení. Díky tomu má lepší náladu a energii během celého dne, kterou může předávat dál.

 

 

 

 

 

Zde si můžete prohlídnout Soninu cestu

 
Marek & trenér Zdeněk

 

 

Marek pracuje jako kuchař a před 3 roky vážil 115 kg. Nebyl sám se sebou spokojený a chtěl změnit svůj životní styl, a tak na sobě začal makat. Cvičení se stalo jeho neoddělitelnou součástí a vášní a v průběhu 3 let se mu podařilo schodit 30 kg.

 

Trenér Zdeněk
Jen bych řekl pár slov. Musím pochválit Marka jak celou dobu makal a ani jednou neodbočil. Nemůžu mu nic vytknout. I přes všechny překážky pracoval na sobě a za to velký respekt! Postavu jsme změnili až dost, to ostatně můžete vidět na fotkách a posoudit sami. Mohu Marka jen chválit, protože to byla jeho práce, já to za něj odmakat nemohl. Nebudu tu vypisovat hlouposti, za mě má velký palec hore a děkuju, ze jsem mohl mít zrovna jeho. Teď bych to viděl na objemovou přípravu a pomalu navyšoval kcal.

 

Ještě jednou chci poděkovat, že jsem byl vybrán mezi pět finalistů a taky za dostatečný příjem potřebných suplementů. I když už tahle proměna pro někoho končí, tak pro mě ještě ani z daleka ne, protože ještě nejsem v cíli. Chtěl bych se dostat ještě dál a věřím, že s tou správnou disciplínou, správně poskládaným jídlem a tréninkem to půjde. Všem přeju mnoho úspěchů a nejen těch sportovních, ale i osobních. Tahle proměna mě nakopla do toho pořádně makat.

Marek

 

 

 

 

 

Zde si můžete prohlídnout Markovu cestu

 


Kristýna & trenérka Evka

 

Kristýna má za sebou velmi těžké období, které nás chytilo za srdce. Je to silná žena, která se dokázala opět postavit na nohy a jít si za svým snem. Bohužel korona a fitka, která zůstala zavřená, jí její plány trošku překazila. Kristýna se ale nenechala odradit a koupila si domů trenažér a pokračuje ve své cestě změnit svůj životní styl.

Trenérka Evka
Keď sme zistili, že Kristine sa po mesiaci naša trénerka dostatočne nevenovala, tak sme urobili zmenu. Myslím si, že ten mesiac Kristíne určite chýba. Nemala jedalnicek, nemala vypracovaný tréningový plan, trénovala podľa videi na YouTube. Nevadí, keď som sa s Kristinou skontaktovala, bola veľmi smutná a demotivovaná. Snažila som sa ju povzbudiť, aby to nevzdala, že mame pred sebou ešte celé 2 mesiace. Kristína sa k tomu postavila statočne a dali sme sa do boja. Vypracovala som jedalnicek a tréningový plán, tak aby zbytočne nehladovala a váha aj pri nie drastickej diéte išla pekne dolu, čo sa nám aj za pomocí tréningov a dodržiavania stravy podarilo.

Podarilo sa nám schudnúť za tie 2 mesiace 5,6 kg z váhy 99 kg. Som hrdá na Kristínu, že to nevzdala a bojovala až do konca. Myslím si, že aj po skončení súťaže bude ďalej na sebe pracovať a veľmi jej držím palce aby nestratila motivaciu.

 

V soutěži jsem se cítila dvěma způsoby.. ze začátku to byl boj, protože jsem nevěděla co dělat, neměla jsem tréninkový plán, snažila jsem se podle sebe.. Po měsíci se vše obrátilo, začala jsem hubnout, i když na váze to nejde moc vidět, tak na oblečení každopádně. Zároveň to bylo pro mě stresující, věděla jsem, že jde o soutěž a samozřejmě, každý chce vyhrát????. Občas to bylo náročnější, ale výsledky jsou a vidí je i ostatní okolo mě, což je úplně paráda. Takže jsem ráda za tuto soutěž, že mě to nakoplo a určitě budu s hubnutím pokračovat. Děkuji celému týmu a za tuto zkušenost.

Kristýna

 

 

 

 

Zde si můžete prohlídnout Kristýninu cestuPeter & trenérka Miška

 

 

 

Peter se už delší dobu věnuje aktivnímu cvičení a bojovým sportům. Bohužel ho též ovlivnila korona, když po dobu 13 měsíců nepracoval a ani nebyl sportovně aktivní. Peter se opět rozhodl začít cvičit, najít motivaci a něco, co ho nakopne. Také slíbil své přítelkyni, že do konce tohoto roku zhubne z váhy 106 kg na 95 kg.

 

Trenérka Miška
Musím povedať že celé 3 mesiace prebiehali úplne plynulo bez problémov. Komunikovali sme o jedle, tréningu, o Peťovych pocitoch a aké má aj on predstavy a podľa toho sme nastavovali systém ďalej. Dostal jedalnicek, tréningové plány, doplnky a makali sme. Peťo bol aj na dovolenke a myslím si že formu udržal skvelo. Nemám čo viac k tomu povedať. Som s ním veľmi spokojná, za 3 mesiace sme schudli vyše 10 kg a určite verim že bude pokračovať ďalej k vysnívanej postave.
Aj bez mojej pomocí. Samozrejme keby mal nejaký problém tak poradím rada.

 

Tak prvý mesiac podľa mňa dopadol veľmi dobre. Rýchlo som si zvykol na nový jedálniček a na 95% som ho dokázal dodržať. Rýchlo sa to zobrazilo na váhe a celkovo aj na vzhľade. Jedálniček bol vždy mojou slabinou, kedže som ho nedokázal dlhodobejšie dodržiavať. Tréningy taktiež sú dobre postavené. Donedávna som cvičil dva krát do týždňa každú partiu, ale teraz som chcel vyskúšať zmenu na jeden krát týždenne. Miška mi pripravila takýto plán a zatiaľ mi vyhovuje. Po tréningu cítim lepšie precvičenie každej partie. S Miškou som veľmi spokojný. Prvých 6 kg bolo ľahké schudnúť, no nemyslím si, že ďalších 5 kg mi bude robiť problém.

Petr

 

 

Zde si můžete prohlídnout Peterovo cestu:

 


Petra & trenér Vojta

 

Maminka 3,5 letého syna, které by chtěla s partnerem v budoucnosti ještě jedno miminko. Petra trpí nadváhou, což je jeden z ovlivňujících faktorů, proto se rozhodla cvičit a změnit svůj životní styl. Zamilovala si běh, jógu, cardio a HIIT.

 

Trenér Vojta
Spolupráce s paní Petrou předčila má očekávání a probíhala naprosto skvěle. Petra posílala pravidelně kontroly, jak jsme se domluvili, velmi rychle se učila, co nevěděla, tak se ptala a myslím, že jsme si brzy vytvořili skvělý vztah a zvykli si jeden na druhého. Bohužel, jak už to občas bývá, nás potkali nějaké nepříjemné zdravotní komplikace, a tak se náš progres lehce zpomalil, ale rozhodně nezastavil! Petra nic nevzdávala, nevymlouvala se, ale vždy našla cestu, jak makat dál. Myslím, že jsme společně ušli velký kus cesty a já věřím, že Petra bude na této cestě pokračovat i nadále! Moc ji fandím!

 

Ahoj Vojto, posílám úžasné výsledky naší skvělé spolupráce. Za 3 měsíce spolupráce s Tebou a podporou od společnosti Chevron nutrition a jejich perfektními suplementy se mi podařilo shodit 9,1 kg a setřást celkem neuvěřitelných 55 cm ze svého těla. Cesta to nebyla vždy lehká, občas se mi nechtělo cvičit, ani dodržovat jídelníček, ale kousla jsem se, i na dovolených a dala to. No a jak je vidět, vyplatilo se ???? Ty i Chevron nutrition jste mi ukázali, že hubnutí si člověk může i užít. Naučili jste mě rozumět jídlu, i svému tělu. Pochopila jsem důležitost vitamínů i minerálů pro tělo. Mrzí mě, že je program u konce, užívala jsem si každý den a bylo to pro mě hodně motivační. Teď je pro mě silnou motivací můj úspěch a zlepšení zdravotního stavu. Budu pokračovat dál, jsem správně motivovaná a už se na další cestu za lepším zdravím i hezčí postavou moc těším. Děkuji za vše.

Petra

 

 

 

 

Zde si můžete prohlídnout Petřinu cestu

 


 

A KDO JE VLASTNĚ VÍTĚZEM???

Naše nelehká výzva byla zaměřená na celkovou transformaci těla, mysli a životního stylu. Abychom dokázali určit celkového vítěze, zaměřili jsme se proto na komplexnější posuzování po celé ty 3 měsíce soutěže. Nebylo to lehké rozhodnutí, vybrat mezi 5-ti skvělými účastníky, kteří do toho dali opravdu všechno, pouze jednoho jediného. Protože všichni naší soutěžící dokázali, že kde je vůle – tam je i cesta, a za to jim patří obrovský obdiv!

 

Blahopřejeme vítězce naší 3 měsíční soutěže o nejlepší proměnu, která si odnáší úžasných 10 000 Kč a k tomu box plný doplňků stravy naší značky.

 

 Ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat, že jste se zúčastnili naší motivační výzvy! Doufáme, že si každý za poslední měsíce odnesl něco pozitivního a Vaše proměny mohou být inspirací a motivací někomu dalšímu.

 

Děkujeme tímto i týmu našich trenérů, jmenovitě Matějovi Beličkovi, Zdeňku Piekarzovi, Vojtovi Nádeníčkovi, Mišce Pavleové a Evce Bánikové, kteří se o účastníky soutěže starali.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.